RedTube Arena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RedTube Gaming
 
Početna stranicaGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)

Go down 
+2
Necro
0wnEd
6 posters
Autor/icaPoruka
0wnEd
Admin



Broj postova : 101
Join date : 26.03.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimesub oľu 26, 2011 8:54 am

Nadam se da ih nema Very Happy
[Vrh] Go down
https://redtube-gaming.forumcroatian.com
Necro




Broj postova : 2
Join date : 30.03.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimepet tra 08, 2011 5:47 pm

imaaaaaaa
bio sam pod nickom JaRo i sinoc i danas sam banovan !
nema druge dado nego da te dovodim kuci mi da gledas imam li cit na kompu jbtt Very Happy
iiiii imam slike, 4-5 slika prije nego sto sam banovan !

lp
[Vrh] Go down
CANDYMAN




Broj postova : 8
Join date : 21.04.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimesub tra 23, 2011 12:57 pm

neki me glupi admin banovo...
nick mi je CADYMAN ,, igro si samnom OWNED, znas da nemam nista
i jos jedna prituzba na tog admina,, nezanam koji je admin zato sto je zabranio da se vidi ko je admin,, glupan svako dvi sekunde mijenja mapu
ako moze unban bio bih zahvalan Very Happy
[Vrh] Go down
Roko




Broj postova : 3
Join date : 23.04.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimesub tra 23, 2011 6:42 pm

igram pod nikom (:[Roko]Smile i upravo sam banovan na mapi awp_indija neznam zasto nemam cit. 15 na ranku
[Vrh] Go down
0wnEd
Admin



Broj postova : 101
Join date : 26.03.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimesub tra 23, 2011 9:28 pm

znate li mozda koji vas je admin bano ? confused
[Vrh] Go down
https://redtube-gaming.forumcroatian.com
tonca




Broj postova : 4
Join date : 21.04.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimened tra 24, 2011 11:55 am

Mozete li Banovat igraca PRO_HEAD_ pali cit stalno nemogu ostali igraci igrat od njega ???!!!
[Vrh] Go down
0wnEd
Admin



Broj postova : 101
Join date : 26.03.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimened tra 24, 2011 8:14 pm

rijesit cemo to Smile
[Vrh] Go down
https://redtube-gaming.forumcroatian.com
tonca




Broj postova : 4
Join date : 21.04.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimesub tra 30, 2011 8:57 am

Sad sam banovat sa servera pa stvarno zateli igrat nisu svi botovi !!!!!
[Vrh] Go down
CANDYMAN




Broj postova : 8
Join date : 21.04.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimesub tra 30, 2011 9:53 pm

ponovo sam banovan nick: CADYMAN
a banovo me je el_presidente , fino mu govorim nek ode u spec pa nek me prati da vidi da nemam nista, a on se napravi glup pa me bana, pa molim unban Very Happy
[Vrh] Go down
0wnEd
Admin



Broj postova : 101
Join date : 26.03.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimened svi 01, 2011 9:37 am

banovi su skinuti ! koji admin sada bude bano bez razloga skida mu se admin Smile

LP
[Vrh] Go down
https://redtube-gaming.forumcroatian.com
CANDYMAN




Broj postova : 8
Join date : 21.04.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimeuto svi 10, 2011 4:12 pm

STEAM_0:0:396380266 - jel se moze preko ovoga unban? nick: neznalica ,, to mi je prijatelj aleba ga je banovo nema cit garantiram
[Vrh] Go down
0wnEd
Admin



Broj postova : 101
Join date : 26.03.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimeuto svi 10, 2011 4:53 pm

moze unban cu Smile
[Vrh] Go down
https://redtube-gaming.forumcroatian.com
Roko




Broj postova : 3
Join date : 23.04.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimesub svi 28, 2011 11:18 am

sad sam dobio ban od onog bota krix|mania Cayge neznam jesam mu ime dobro napiso ban me zbog cita(iako ga nemam) nije ni spekto ni niste i jos uz to je vrijedo tipa konju i sad kao nemas cit i tako.
btw. on je najgori admin!
[Vrh] Go down
Roko




Broj postova : 3
Join date : 23.04.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimesri lip 22, 2011 8:11 pm

ee ovako ja se zadnji puta zalim jel odlazima sa servera, nema smisla igrati ako stalno banove popijam... igrali smo awp_india i imo sam 16/1 i odam je admin ban zaljepio,a kad bolje razmislim to je zapravo moje greska pa trebo sam pustiti da me ubijaju... ahhh glupi ja -.-''

s ljubavlju M[0]Zz | sAAOD.^
[Vrh] Go down
0wnEd
Admin



Broj postova : 101
Join date : 26.03.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimepet lip 24, 2011 9:22 pm

Nemoj tako promjenile su se neke stvari Wink
[Vrh] Go down
https://redtube-gaming.forumcroatian.com
nix
Gost




Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimečet lip 30, 2011 1:12 pm

ovako imam primjedbu na admine uopce ne gledaju kako neko igra odma ad neko dobro igra ban danas sam slucajno opalio 4 headshota i bano me el_loco ili el_presidente tao da molim unban zato sto stvarno nemam nikaav cit i molim da admini pocnu provjeravat prije nego banaju nick mi je MaTo SeViC
Hvala!!
[Vrh] Go down
0wnEd .
Gost




Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimečet lip 30, 2011 8:41 pm

Uvaženo Smile
[Vrh] Go down
nix
Gost




Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimepet srp 01, 2011 4:19 pm

moze li taj unban vise nick mi je MaTo SeViC
[Vrh] Go down
GeStApO|BENT|




Broj postova : 1
Join date : 27.07.2011

Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitimesri srp 27, 2011 2:06 pm

0wnEd je napisao/la:
Nemoj tako promjenile su se neke stvari Wink
znaci igras cjeli dan sve fino dodje neki mali garib psuje ti sve mrtvo i admin tebe ga nista nastavis igrat posreci ti se jednom ubijes nekog ban Mad nema smisla boga mi GeStApO|BENT| postavio bi i onaj demo al neznam bgmi glup sam sto se tog tice pale
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Empty
PostajNaslov: Re: Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)   Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ovdje pisite vase prituzbe ako ih imate :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ako imate bilo kakva pitanja vezana za CS slobodno pitajte !

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
RedTube Arena :: RedTube Gaming :: RedTubeArena Public-
Forum(o)Bir: